کد خبر: ۲۵۶۹۶
تاریخ انتشار: ۱۰:۵۸ - ۱۷ بهمن ۱۳۹۶
نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم اهواز در مجلس اظهار کرد: مبلغ 170میلیارد تومان از اعتبارات بودجه سال آینده قطار شهری اهواز کاهش پیدا کرده است.
آراس: علی ساری صبح امروز با اشاره به نشست نمایندگان اهواز با وزیر کشور در رابطه با کاهش اعتبارات قطار شهری اهواز اظهار کرد: مبلغ 170 میلیارد تومان از اعتبارات سال آینده قطار شهری اهواز کاهش پیداکرده است.

وی  با بیان اینکه مسئله قطار شهری اهواز پیچیده است، گفت: مشکلات قطار شهری اهواز به این سادگی  با ذکر اعداد و ارقام قابل‌حل نیست به همین دلیل از وزیر کشور درخواست شد مشکل قطار شهری به‌صورت تخصصی و عملیاتی با حضور استاندار، شهردار، پیمانکار پروژه قطار شهری، نماینده شورای شهر، نمایندگان اهواز در مجلس و مدیرعامل شرکت کیسون بررسی شود.

نماینده مردم اهواز، حمیدیه، کارون و باوی در مجلس عنوان کرد: درست است فعالیت قطار شهری اهواز از سر گرفته شده اما این به آن معنا نیست که مشکل پرداخت حقوق کارکنان قطار شهری، مشکلات اعتباری و مسائل مربوط به پیشرفت این پروژه حل‌شده است.

ساری در رابطه با تعیین محدوده شهرستان کارون و تبدیل منطقه قلعه چنعان  به شهر عنوان کرد: این دو موضوع نیز به‌منظور بررسی‌های کارشناسی به معاونت سیاسی وزارت کشور ارجاع شد.

منبع:فـارس

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار