کد خبر: ۲۵۲۳۴
تاریخ انتشار: ۱۴:۵۵ - ۲۰ دی ۱۳۹۶
'علی یوسفی کیا' جوان 25 ساله گتوند خوزستان، عضو سابق تیم ملی کشتی فرنگی و دارنده نشان برنز آسیا بر اثر گاز گرفتگی در گذشت.
آراس: 'علی یوسفی کیا' جوان 25 ساله گتوند خوزستان، عضو سابق تیم ملی کشتی فرنگی و دارنده نشان برنز آسیا بر اثر گاز گرفتگی در گذشت.رییس اداره ورزش و جوانان گتوند روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه حادثه گاز گرفتگی این ورزشکار در شهر بابلسر رخ داده گفت:این ورزشکار اهل روستای بدیل بخش عقیلی گتوند بود که چند مقام قهرمانی کشور را نیز در سابقه فعالیت ورزشی خود داشت. 

بهزاد جعفرزاده افزود:پیکر این نخبه کشتی خوزستان و کشور برای خاکسپاری به زادگاهش گتوند منتقل می شود اما زمان تشییع و خاکسپاری پیکر این ورزشکار با اخلاق گتوندی تاکنون مشخص نشده است.

وی اظهار کرد:علی یوسفی کیا از کشتی گیران و قهرمانان با اخلاق کشتی شهرستان گتوند بود که در این سالها علاوه بر ادامه تحصیل به مربیگری کشتی در تهران نیز مشغول بود.

وی اظهارکرد: این نخبه کشتی یکی از فنی ترین کشتی گیران خوزستان بود که بارها برای خوزستان و ایران افتخار آفرینی کرد.یوسفی کیا دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت ورزشی دانشگاه تهران بود.کسب نشان برنز مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیا ، سه عنوان قهرمانی المپیاد دانشجویان ، نفر اول انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی دانشجویان همچنین عضو تیم ملی جوانان از افتخارات این ورزشکار گتوندی بود.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار