کد خبر: ۲۵۲۲۰
تاریخ انتشار: ۱۸:۲۱ - ۱۹ دی ۱۳۹۶
مدیرعامل شرکت مناطق نفت خیز جنوب :
عالیپور : ما منکر ایجاد آلودگی نیستیم ولی نه آن آلودگی که مسئولان محیط زیست جار می زنند. برای همه این آلایندگی ها پروژه تعیین شده است.
آراس_شکوفه پایدار

جلسه بررسی مشکلات ناشی از فعالیت های نفتی در سطح استان و لزوم مدیریت اصولی انتشار آلاینده های خروجی از فلرهای نفتی و بررسی راهکارهای کارشناسی مدیریتی به منظور اتخاذ تصمیم  در این زمینه با حضور مدیران شرکت مناطق نفت خیز جنوب، معاون دادستان عمومی و انقلاب شهرستان اهواز و مدیرکل بحران استانداری خوزستان با موضوع آلودگی های نفتی در محل استانداری خوزستان برگزار شد.

بیژن عالی پور مدیرعامل شرکت مناطق نفت خیز جنوب در این جلسه اظهار کرد: حدود 2 سال پیش همراه با مدیرکل محیط زیست استان جلسه ای با خانم دکتر ابتکار و معاون بهداشت و درمان کشور داشتیم که در آن جلسه معاون بهداشت و درمان کشور اذعان داشت بر اساس آزمایشات انجام شده  منشا آلودگی های هوا نفتی نیست.

وی ادامه داد: از زمانی که درختان کنوکارپوس کاشته شد تا کنون چند نفر مشکل تنفسی پیدا کردند؟ بنده تحت هیج شرایطی سخنان معاون بهداشت و درمان استان را نمی پذیرم، چراکه این آزمایشات را بهداشت و درمان انجام داده است.

عالی پور خطاب به مدیرکل محیط زیست استان گفت: آقای لاهیجان زاده صلاحیت اظهار نظر در خصوص منشا آتش سوزی چاه رگ سفید را ندارد.

 مدیرعامل شرکت مناطق نفت خیز جنوب از اجرای طرح آماک در سال دو سال گذشته خبر داد  و گفت: بین 28 تا 43 پروژه در دست کار داشتیم تا  هیچ فلری در اهواز و اطراف اهواز سوخته نشود. محیط زیستی که در حال حاضر همه را مقصر قلمداد می کند منشا اصلی مشکلات زیست محیطی خود مسئولین محیط زیست کشور هستند به دلیل اینکه از محیط زیست کشور به خوبی نگهداری نکردند و این سازمان حق ندارد مشکلات ریست محیطی را به گردن سازمان های دیگر بیاندازد.

عالی پور با بیان اینکه شرکت مناطق نفت خیز جنوب برای همه فلرهای نفتی دارای برنامه مدونی هستیم افزود: دو منشا آلودگی های نفتی که محیط زیست از آن نام می برد تا 6 ماه آینده نخواهیم داشت .

وی با این ادعا که منشا آلودگی های زیست محیطی مطلقا آلایندگی های نفتی نیست بیان داشت: ما منکر ایجاد آلودگی نیستیم ولی نه آن آلودگی که مسئولان محیط زیست جار می زنند. برای همه این آلایندگی ها پروژه تعیین شده است.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار