کد خبر: ۲۵۱۲۱
تاریخ انتشار: ۱۱:۴۳ - ۱۳ دی ۱۳۹۶
به گزارش آراس حزب کارگزاران سازندگی ایران- شاخه ی خوزستان در رابطه با وقایع اخیر بیانیه ای صادر کرد.
به گزارش آراس حزب کارگزاران سازندگی ایران- شاخه ی خوزستان در رابطه با وقایع اخیر بیانیه ای صادر کرد.

در این بیانیه آمده است:

"بسمه تعالی" 
ملت غیور، انقلابی، سلحشور و ولایت مدار ایران زمین، دگربار بزنگاهِ مهم و تاریخ سازی را تجربه می کنند. 

رخدادهایی که از بعد از انقلاب شکوهمند اسلامی، هر از چندگاهی مردم شریف ایران با آن ها مواجه شده و هربار با همدلی، وحدت و صلابت از آن ها سربلند گذر کرده اند. 

اینک ودر این لحظات حساس تاریخی ما ماندیم و انقلابی که خون ها به پایش ریخته شده و دلیرمردان و شیرزنانی که در راه حفظ آرمان ها و اهدافش واژه ی ایثار و فداکاری را خجل کردند. 

ما ماندیم و انقلابی که باید ثابت کنیم اگرچه "هاشمی" دیگر در بین ما نیست اما از برکت رویش های انقلاب "هزاران هاشمی" هستند که نهضت را زنده نگه می دارند. 

ما ماندیم و انقلابی که اگرچه امروز بسیاری از آرمان ها و شعارهایش با بی مهری مواجه شدند و درآرشیو فیلم ها، نوارهای کاسِت و صفحات تاریخ، خاک می خورند، اما رهبری دارد و دلسوزانی که نمی گذارند بیرق حق طلبی و مطالبه محوری برزمین بماند وتا وصول تک تک آن ها، آنگونه که شایسته و بایسته باشد، آنگونه که مردم بپسندند،آرام نخواهند نشست. 

مردم رشید ایران؛ 
مردم همیشه سرفراز و هماره استوار خوزستان؛ 

امروز و در این لحظات حساس که دشمنان قسم خورده ی اسلام و ایران زمین به خیال خام خود، از هر روزی خود را نزدیکتر به خیالبافی های خود می بینند ما به عنوان حزبی که راه و روش آن بزرگمرد تاریخ معاصر ایران، امیرکبیر دوران، مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی را سرلوحه ی مشی خود می دانیم، بنابر همان عهد پیشین باملت شریف  کشورمان، تنها راه حلِ برون رفت از مشکلات اقتصادی،سیاسی،معیشتی، فرهنگی و غیره را در رعایت اصل اعتدال در رفتار و کنش ها و همدلی، اتحاد، برادری و گفت و گوی مسالمت آمیز و اصلاح تدریجی امور می دانیم و نه در کف خیابان و انجام حرکات احساسی، خشونت آمیز و مخل آسایش و آرامش عمومی! 

ما دوران سیاه ستمشاهی را دیده ایم؛ درد جنگ تحمیلی را در دفاع مقدس چشیده ایم؛ ناامنی، اضطراب، استرس و نگاه نازنینِ نگرانِ مادر را در بمب گذاری ها و ایام ترور کور دشمنان، با گوشت وپوست و استخوان خود لمس کرده ایم؛ و ازهمه ی آن ها عبور کرده ایم. 

 اخبار تاسف بار مطالبات مردم در موسسات مالی و اعتباری، بیمه ها و صندوق های بازنشستگی، حق وحقوق عقب افتاده ی کارگران و زحمت کشان و قشر کم در آمد جامعه، گرانی، فقر، کاهش قدرت خرید مردم، بیکاری جوانان تحصیلکرده، روند عریض و طویل بروکراتیک اداری، فسادو اختلاس های کلان مالی، قلب همگی دلسوزان ایران و انقلاب را به درد آورده و همگی نسبت به آن ها معترضیم.

برخورد قاطع حکومت با عاملان ومفسدان کلان اقتصادی و بدهکاران کلان بانکی که کمر اقتصاد کشور را خم کرده اند و نقش بسزایی در بوجود آوردن وضعیت فعلی دارند را مطالبه ای عمومی و کاملا بحق می دانیم. 

ما نیزهمچون شما ازعربده کشی وقانون گریزی برخی افراطیون که رسانه و تریبون،در اختیار دارند، به تنگ آمده و به کسانی که باگستاخی در مقابل خواست و اراده ی مردم می ایستند و خود راپاسخگو درمقابل هیچ مقام و مسئولی نمی دانند،انتقاد جدی داریم. 

لیکن راه حل چیره شدن بر مشکلات کشور و شهروندان را بنابرفرمایشات مقام معظم رهبری نه در اقدامات خلاف قانون،بلکه در پناه آوردن به قانون و ایستادگی و مرزبندی در مقابل فرصت طلبانی می دانیم که باسوء استفاده از احساسات پاک مردم به موج سواری پرداخته و با ایجاد آشوب و آسیب زدن به اموال عمومی نتیجه ای جز تلف کردن بیت المال و خسران و تباهی برای کشور و مردم به ارمغان نمی آورند؛

لذا همگان را به تعامل بجای تقابل و سعه ی صدر و حرکت در مدار قانون و دفاع از انقلابی دعوت می کنیم که با خون شهیدان زیادی آبیاری شده و محصول ایثار، فداکاری ها، ازخود گذشتگی های و جانفشانی هاست. 

حزب کارگزاران سازندگی شاخه ی خوزستان همه ی مردم دلسوز و متدین خوزستانی ائم از قومیت های مختلف، عشایر غیور، جوانان هوشیار، دانشجویان آگاه و همه ی اقشار مختلف را به حضور در راهپیمایی "وحدت" در مورخ چهارشنبه ۱۳ دیماه دعوت کرده و اعتقاد راسخ داریم که ملت قهرمان، مومن و متعهد ایران و خوزستان سرفراز بار دیگر برگ زرینی در آلبوم افتخارات غیور مردمان این سرزمین به ثبت خواهند رساند. 

 با حضور در راهپیمایی  اعلام می کنیم که توقف فوری اعتراضات خیابانی جهت جلوگیری از تحمیل هزینه بیشتر به  کشورعزیزمان را خواستاریم و پیشنهاد می شود که با آغاز فوری طرح گفت و گوی ملی و استفاده از تمامی ظرفیت های کشور برای خروج از کاستی های موجود چاره اندیشی کنیم تا بدین شکل شاهد بازگشت اعتماد عمومی مردم به عنوان اصلی ترین سرمایه ی اجتماعی  نظام و کشور باشیم. 

کوتاه سخن اینکه می آییم تا با حضور در راهپیمایی وحدت آفرین ۱۳ دی ماه ضمن برسمیت شناختن حق انتقاد برای خود، دست در دست یکدیگر بگذاریم به مهر برای ساختن ایرانی آباد. 
 
حزب کارگزاران سازندگی ایران- شاخه ی خوزستان
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار