کد خبر: ۲۴۶۱۱
تاریخ انتشار: ۱۱:۴۵ - ۱۲ آذر ۱۳۹۶
در خیابان طالقانی حدود 300 متر انبار چینی فروشان واقع شده که با تسریع در تملک آنها می توانیم کیفیت این پروژه را بالا ببریم .
محمد صفری افزود: این پروژه که در مسیر پل نهم قراردارد هم اکنون بار ترافیکی زیادی را تحمل می کند که امیدواریم با احداث باند دوم  آن بتوانیم این مسیر را تکمیل کرده و ترافیک این مسیر را کاهش دهیم.

وی همچنین به سایر پروژه های در دست اقدام شهرداری اهواز اشاره کرد و اظهار داشت: مشکل معارضین پروژه باند دوم مسیر 300 دستگاه که جزو پروژه های مورد توافق و بهره برداری شرکت فولاد خوزستان است نیز پس از برگزاری جلسات مشترک تقریبا رفع شد و توانستیم این پروژه را که مدتها تعطیل بود فعال و با تزریق نقدینگی به آن تکمیل وبه مردم اهواز تقدیم کنیم.

صفری ادامه داد: پروژه باند دوم مسیر مهدیس حدفاصل میدان مصالح فروشان تا بنکداران را نیز در 5 حوزه مناقصاتی تعریف کردیم و عملیات زیرسازی معابری که شبکه فاضلاب در آن اجرا شده بود و پروژه های از قبل تعریف شده نیز با تاکید شهردار اهواز فورا تکمیل و آسفالت شد.

معاون فنی و عمرانی شهرداری اهواز تصریح کرد: این پروژه بطور شگفت انگیزی ظرف ده روز اول ورود شهردار اهواز به سرعت تکمیل شد و همچنین میدان تقاطع مسیر بنکداران تا مسیر پل ششم نیز آسفالت شده و در حال حاضر مورد بهره برداری قرار می گیرد و این سرعت در مورد سایر پروژه های عمرانی شهر اهواز نیز صدق می کند.

 وی در خصوص پروژه دو بانده کردن مسیر فولاد که سازمان عمران شهری شهرداری  اهواز مجری آن است گفت: این پروژه با مشارکت شرکت فولاد خوزستان و شرکت فولاد اکسین در حال اجراست و آسفالت آن نیز تکمیل شده و مراحل نهایی را برای تکمیل شبکه روشنایی پشت سر می گذارد.

محمد صفری همچنین بر تکمیل پارکینگ طبقاتی خیابان طالقانی نیز تاکید کرد و افزود: فاز دوم این پروژه که اسناد مناقصه آن تهیه شده و در حال ارزیابی آن هستیم، مورد استقبال بسیار خوبی قرار گرفت و حدود 26 شرکت دارای رتبه های 3و2،1 در این مناقصه شرکت کردند که امیدواریم با انتخاب پیمانکار مناسب بتوانیم هر چه سریعتر فاز دوم آن را انجام دهیم.

وی ادامه داد: در خیابان طالقانی حدود 300 متر انبار چینی فروشان واقع شده که با تسریع در تملک آنها می توانیم کیفیت این پروژه را بالا ببریم .

صفری همچنین در خصوص احداث پارکینگ ورزشگاه فولاد خوزستان نیز گفت: این پروژه به دستور شهردار اهواز و توسط سازمان خدمات موتوری آغاز شده که در حین اجرا با خطوط شرکت گاز، لوله های نفت و برخی معارضین محلی مواجه شد اما با پیگیری های انجام شده این موانع رفع گردید و قرار است این پروژه با حضور رئیس جمهور و یا معاون اول وی افتتاح شود تا برای نیم فصل دوم لیگ برتر مورد بهره برداری قرار گیرد.

وی در پایان گفت: با روی کار آمدن مهندس کتانباف، پروژه های عمرانی شهر اهواز جان دوباره ای گرفتند.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار