کد خبر: ۲۴۶۰۳
تاریخ انتشار: ۱۷:۳۵ - ۱۱ آذر ۱۳۹۶
فرمانده قرارگاه کربلا :
عشایر غیور عرب در حماسه هشت سال دفاع مقدس و در آزاد سازی بستان و رفیع زحمات زیادی کشیدند.

عشایر غیور عرب زحمات زیادی در آزاد سازی بستان و رفیع کشیدند

فرمانده قرارگاه کربلا در جریان بازدید از مقر سری نصرت محل عملیات شهید علی هاشمی و همرزمانش گفت: هشتم آذر سالروز گرامیداشت آزاد سازی بستان و دهم آذرماه نیز گرامیداشت آزاد سازی رفیع درعملیات طریق القدس یادآور حماسه و زحمات عشایر غیور عرب است.

سردار احمد خادم السید الشهدا در جریان بازدید از این منطقه عملیاتی گفت: عشایر عرب در بستان و ۷۰ روستای اطراف تلاش بسیاری در جهت کمک به رزمندگان کردند. آنها به عنوان نیروهای شناسایی برای. آزاد سازی هورالعظیم ما را به آبراه هایی که به سمت دشمن بود هدایت می کردند تا بتوانیم حمله کنیم.

وی افزود: اینجا یکی از قرارگاه هایی بود که عشایر شناسایی و در روز عملیات هایی مثل بدر بسیار همکاری می کردند.

سردار خادم سید الشهدا گفت :جزایر شمالی و جنوبی و عملیات بدر را در این مناطق انجام دادیم. عشایر عرب به رزمندگان آموزش های محلی می دادند از جمله ماهیگیری که بتواند در مواقع ضروری مشکلات خود را بر طرف کنند.


وی خاطرنشان کرد: به برکت خون شهدای عزیزمان مراسم امروز را برگزار میکنیم. در واقع تجدید میثاق می کنیم با امام و شهدا که راهشان را ادامه می دهیم. همچنان که همین تفکر باعث شد باز هم خوزستان ۷۰ شهید مدافع حرم بدهد و با حضور در سوریه و عراق جنگ نمایانی را داشته باشند و در مقابل استکبار جهانی بایستند

در این مراسم شهردار، مسئول حوزه علمیه هویزه، رییس عقیدتی سپاه هویزه و عشایر غیور عرب حضور داشتند.


نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار