کد خبر: ۲۴۵۹۲
تاریخ انتشار: ۱۱:۰۶ - ۱۱ آذر ۱۳۹۶
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان: پروژه اتصال 14 شهرک و ناحیه صنعتی واجد شرایط در خوزستان به شبکه سراسری فیبرنوری تا پایان سال اجرایی خواهد شد.
اخلاق محمدیان  اظهار کرد: برخورداری شهرک‌ها و نواحی صنعتی از امکانات زیرساختی مطلوب یکی از وظایف اصلی شرکت شهرک‌های صنعتی به شمار می‌رود و خطوط مخابراتی یکی از مهمترین زیرساخت‌هاست زیرا امروزه جهتگیری‌ها به سمت و سوی هوشمندسازی واحدهای تولیدی متمایل است. 
  
وی با اشاره به مزیت‌های اتصال شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان به شبکه سراسری فیبر نوری افزود: با برخورداری از این تکنولوژی، می‌توان داده‌ها را با سرعت و در حجم بالا انتقال داد که این دستاورد می‌تواند خدمات بسیار مهمی را در بخش فناوری اطلاعات و ارتباطات و همچنین هوشمند کردن بنگاه‌های صنعتی کوچک و متوسط ارائه دهد. 
  
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان تصریح کرد: نیاز مبرم واحدهای صنعتی بخصوص در مقیاس کوچک و متوسط، به روز بودن و همراهی با تکنولوژی‌ها و فناوری‌های روز دنیا است به شکلی که حتی کسب و کارهای الکترونیکی نیز در حال تثبیت خود هستند و بیشتر مشتریان ترجیح می‌دهند خریدها و سفارش‌های خود را بصورت اینترنتی ثبت کنند. 
  
محمدیان عنوان کرد: جذب مشتری در عصر حاضر که عصر ارتباطات و تراکم تبلیغات است نیازمند یک بازاریابی قوی اینترنتی است که این نکته، اهمیت برخورداری واحدهای صنعتی از زیرساخت مهمی تحت عنوان فیبر نوری را نشان می‌دهد . 
  
وی خاطرنشان کرد: در این راستا شهرک‌ها و نواحی صنعتی بندر امام، ماهشهر، شوشتر 1 و 2، مسجدسلیمان 1 و 2، رامهرمز، امیدیه، دزفول 1، آبادان 2، شوشتر 2، 22 بهمن، سوسنگرد، شهدای آبادان، باغملک و اهواز 5 تا پایان سال جاری به شبکه سراسری فیبر نوری متصل و به آخرین تکنولوژی موجود ( FTTH ) تجهیز خواهند شد .

منبع:ایسنا
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار