کد خبر: ۲۴۵۷۳
تاریخ انتشار: ۱۱:۱۷ - ۰۹ آذر ۱۳۹۶
عضو شورای شهر اهواز در گفت و گو با آراس:ب
اگر با این طرح موافقت نمی شد، قطعا استعفایم را اعلام می کردم، اما خوشبختانه طرح مورد استقبال شهردار و دیگر اعضا قرار گرفت.
آراس_ سارا محسنی

فتح اله حاجتی عضو شورای شهر اهواز درگفت و گو با آراس، در رابطه با احداث شهرک سلامت در شهر اهواز، گفت: با توجه به بازدید های صورت گرفته از شهرک سلامت در اصفهان جلسات متعددی در این خصوص با حضور شهردار و اعضای شورای شهر، همچنین سرمایه گذاران و دیگر اشخاص که در شهرک سلامت اصفهان نقش داشتند برگزار شد و در نهایت بر آن شدیم تا شهرک سلامت در اهواز احداث شود.

وی افزود: با تهیه مصاحبه ای از پزشکان و شهروندانی که خواستار احداث شهرک سلامت در کلانشهر اهواز بودند و بر اهمیت شهرک سلامت در این شهر تاکید داشتند، کلیپی تهیه شد و در شورای شهر با حضور اعضا و شهردار پخش شد.

این عضو شورای شهر تصریح کرد: از ابتدا بر احداث شهرک سلامت تاکید داشتم و اگر با این طرح موافقت نمی شد، قطعا استعفایم را اعلام می کردم، اما خوشبختانه طرح مورد استقبال شهردار و دیگر اعضا قرار گرفت.

وی خبر داد:  در هفته گذشته با چند نفر از اعضا شورا مجدانه  پیگیر اخذ زمین برای احداث شهرک سلامت هستیم.  به زودی نوید احداث شهرک سلامت در اهواز را خواهیم داد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار