کد خبر: ۲۴۳۵۳
تاریخ انتشار: ۱۷:۵۸ - ۲۲ آبان ۱۳۹۶
عضو شورای شهر اهواز در گفتگو با آراس:
حسین حیدری، عنوان کرد: انتصابات شهرداری منتهی به نظر شهردار بوده و به آن کمیته انتصابی که شهردار قولش را داده بود در عمل توجه نداشته و نسبت به لزوم تشکیل کمیته انتصابات نیز بی تفاوت بوده است
شهردار اهواز کمیته انتصابات را تشکیل دهد/ کتانباف در  انتصابات اخیر شهردار اهواز خلف وعده کرده است

آراس_سارا محسنی

حسین حیدری عضو شورای شهر اهواز در گفت و گو با آراس در رابطه با پروسه تغییر مدیران و شهرداران مناطق، اظهار کرد: تغییرات مدیران شهرداری و شهرداران مناطق اهواز برعهده و در  اختیار شهردار است و طبق قانون شورا نمی تواند در این خصوص دخالتی داشته باشد.

وی افزود: شهردار اهواز قول تشکیل کمیته انتصاب برای تغییر مدیران را به شورای پنجم داده بود، تا موارد و مصادیقی که در روزمه مدیران موجود است مطرح شود.

حیدری با بیان اینکه شهردار باید برنامه ریزی لازم را در خصوص تغییر مدیران داشته باشد،  اذعان داشت: امروز سه انتصاب شهرداری اهواز انجام گرفت، اما متاسفانه تا آنجایی که بنده بعنوان عضو شورا پیگیر شدم، انتصابات امروز بنای آن  نظر شخصی شهردار بوده و در کمیته انتصابات مطرح نشده است.
 
این عضو شورای شهر، عنوان کرد: انتصابات شهرداری منتهی به نظر شهردار بوده و به آن  کمیته انتصابی که شهردار قولش را داده بود در عمل توجه نداشته و نسبت به لزوم تشکیل کمیته انتصابات نیز بی تفاوت بوده است.

وی ادامه داد: امیدواریم آقای کتانباف قول خود را در خصوص تشکیل کمیته انتصاب مدیران راه اندازی کند و وعده هایش را عملی کند، و از همه مهم تر انتصابات با مشورت شورا انجام بگیرد.

همچنین در ادامه مهران باباپور دیگر عضو شورای شهر اهواز در این خصوص گفت: امروز سه انتصاب در شهرداری اهواز انجام گرفت اما شاهد تشکیل کمیته انتصاب نبودیم، اگر هم تشکیل شده است من در جریان نبوده ام ، اما تا جایی که می دانم شنیده ها حاکی از آن است که این کمیته تشکیل نشده است.


نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار