کد خبر: ۲۴۳۵۲
تاریخ انتشار: ۱۷:۲۸ - ۲۲ آبان ۱۳۹۶
کتانباف در یازدهمین جلسه شورای شهر اهواز خبر داد:
کتانباف از مشخص شدن طرح شهرک سلامت تا دو ماه آینده خبر داد و افزود: طرح این شهرک به فراخوان گذاشته خواهد شد تا امکان اعلام آمادگی برای دیگر سرمایه‌گذاران فراهم شود.
طرح شهرک سلامت تا دوماه آینده به فراخوان برای تعیین مجری گذاشته خواهد شد

آراس_سارا محسنی

منصور کتانباف شهردار اهواز در یازدهمین جلسه شورای شهر اهواز در رابطه با احداث شهرک سلامت در شهر اهواز، گفت: موضوع احداث شهرک پزشکان در اهواز از سال‌های گذشته مطرح شده بود و این طرح به زودی وارد چرخه ی احداث می شود.

وی افزود: طی ده روز گذشته در این زمینه جلسه‌ای با سرمایه‌گذار برگزار و قرار شد طرح احداث این شهرک را در ۱۰ هکتار بازنگری و اقتصادی کند.


کتانباف  از مشخص شدن طرح شهرک سلامت تا دو ماه آینده خبر داد و افزود: طرح این شهرک به فراخوان گذاشته خواهد شد تا امکان اعلام آمادگی برای دیگر سرمایه‌گذاران فراهم شود.

وی، تصریح کرد: طبق گفته سرمایه‌گذار، مشکل اعتباری برای احداث شهرک سلامت وجود ندارد از این رو مقرر شد به شرط تامین آورده، زمین و پروانه ساخت و ساز از سوی شهرداری اهواز تامین شود.

شهردار اهواز به ارائه خدمات نوین پزشکی پس از احداث شهرک سلامت اشاره کرد و گفت: در صورت احداث شهرک سلامت در اهواز علاوه بر کاهش ترافیک، دسترسی آسان به خدمات درمانی و جلوگیری از توسعه نامتوازن، امکانات ارائه خدمات پزشکی به شهرها واستان‌های اطراف و حتی کشورهای همسایه ایجاد خواهد شد.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار