کد خبر: ۲۴۳۵۰
تاریخ انتشار: ۱۶:۳۳ - ۲۲ آبان ۱۳۹۶
معاون سیاسی و اجتماعی استانداری خوزستان خبر داد:
حسین زاده گفت: کتاب‌های اهدایی به لحاظ محتوایی توسط کارشناسان بررسی شده اند و حوزه " کودک و خانواده" بطور ویژه در این طرح لحاظ شده است.
اهدای ٢ ميليارد ريال کتاب به مناطق محروم و کم برخوردار

 معاون سیاسی و اجتماعی استانداری خوزستان گفت: 17 هزار جلد کتاب با اعتبار 2 میلیارد ریال به کتابخانه های مناطق محروم و کم برخوردار شهرستان اهواز اهدا شد.

 دکتر حسین علی حسین زاده، ظهر امروز یکشنبه (22 آبانماه) در آیین ارسال کتاب به مناطق کم برخوردار اهواز،ضمن گرامیداشت هفته کتاب و کتابخوانی گفت: با هدف ترویج فرهنگ مطالعه و امکان کتابخوانی برای تمام اقشار جامعه،استانداری خوزستان با کمک اداره کل کتابخانه های عمومی استان اقدام به توزیع و اهدای 17 هزار جلد کتاب در قالب یکهزار و هفتصد عنوان کرده است. 

وی بیان داشت: کتاب‌های اهدایی به لحاظ محتوایی توسط کارشناسان بررسی شده اند و حوزه " کودک و خانواده" بطور ویژه در این طرح لحاظ شده است.


  توزيع ۱۷هزار جلد کتاب در مناطق کم برخوردار اهواز و کارون از محل اعتبارات شورای اجتماعی کشور

همچنین در این آیین ،مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خوزستان با اشاره به اینکه کتاب و کتاب خوانی از شاخص های مهم توسعه فرهنگی و اجتماعی است، گفت: در راستای اجرایی کردن مصوبات شورای اجتماعی کشور و تقویت شاخص های فرهنگی و اجتماعی مناطق حاشیه استان بویژه اهواز، به همت استانداری خوزستان و اداره کل کتابخانه های عمومی استان 17 هزار جلد کتاب خریداری شده است.

محمد صادق کریمی کیا یکی از برنامه های شورای اجتماعی استان را توسعه فضاهای کتابخانه ای و تجهیز کتابخانه ها در مناطق محروم و کم برخوردار دانست و افزود: همدلی و مشارکت ارگان‌های فرهنگی در این امر ضروری است. وی ابراز امیدواری کرد: در آینده نزدیک شاهد استمرار برنامه های فرهنگی باشیم و با تقویت فرهنگ مطالعه ، ارتقای شاخص های فرهنگی و اجتماعی جامعه را فراهم کنیم.

بر اساس این گزارش کتاب های اهدایی در اختیار پنج کتابخانه واقع در مناطق محروم و کم برخوردار شهرستان اهواز و کارون قرار گرفت.

اهدای ٢ ميليارد ريال کتاب به مناطق محروم و کم برخوردار

اهدای ٢ ميليارد ريال کتاب به مناطق محروم و کم برخوردار
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار