کد خبر: ۲۴۳۱۷
تاریخ انتشار: ۱۴:۰۴ - ۲۰ آبان ۱۳۹۶
دکتر حمید کهرام رییس ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی در خوزستان در گفتگو با خبرنگار آراس خبر دعوت وزارت کشور و انجام مصاحبه جهت تصدی مسئولیت استانداری خوزستان را بی پایه و اساس دانست.
حمایت قاطع دکتر کهرام رییس ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی در خوزستان از استاندار خوزستان

آراس: دکتر حمید کهرام رییس ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی در خوزستان در گفتگو با خبرنگار آراس خبر دعوت وزارت کشور و انجام مصاحبه جهت تصدی مسئولیت استانداری خوزستان را بی پایه و اساس دانست. 

به گزارش آراس؛ رییس ستاد انتخاباتی دکتر روحانی در خوزستان در انتخابات دوازدهم ریاست جمهوری  با تکذیب خبر دعوت به وزارت کشور جهت انجام مصاحبه پیرامون موضوع استانداری خوزستان گفت: من هیچگونه مراجعه ای به وزارت کشور نداشته و در این خصوص نیز از سوی وزارت کشور هیچگونه دعوتی از اینجانب جهت انجام مصاحبه و یا هرگونه مورد دیگری نشده است. 

رییس ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی در خوزستان یادآور شد : پیش از این رسما حمایت خود را از دکتر شریعتی استاندار خوزستان به عنوان ستاد انتخاباتی دکتر روحانی در خورستان اعلام کرده بودیم و همچنان بر این موضع خود مبنی بر ابقا و تثبیت ایشان در مسئولیت استانداری خوزستان هستیم. 

گفتنی است یکی از کانال های خبری صبح امروز در خبری مدعی فراخوانی دکتر کهرام جهت انجام مصاحبه و تصدی مسئولیت استانداری خوزستان شده بود که توسط ایشان این خبر عاری از حقیقت دانسته شد
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار