کد خبر: ۲۴۳۰۰
تاریخ انتشار: ۱۱:۱۱ - ۲۰ آبان ۱۳۹۶
رئیس پلیس راه خوزستان با اشاره به بازگشت حدود 80 درصد زائران اربعین به کشور گفت: تنها 20 درصد از زائران اربعین حسینی هنوز به کشور بازنگشته‌اند.
آراس: سرهنگ رضا دولتشاهی اظهار کرد: امروز در دومین روز پس از اربعین و در جریان بازگشت زائران به کشور، تردد در مسیرهای منتهی به مرزهای شلمچه و چذابه روان و عادی است. 

وی با اشاره به تحویل خودروهای زائران بازگشتی در مرزها افزود: در حال حاضر از مجموع خودروهایی که در پارکینگ‌های مرزی شلمچه و چذابه پارک شده بود، تنها حدود دو تا سه هزار خودرو در پارکینگ شلمچه و همچنین حدود دو تا سه هزار خودرو در پارکینگ چذابه باقی مانده است که پیش‌بینی می‌شود این خودروها نیز تا امشب از پارکینگ‌ها خارج شوند. 

رئیس پلیس راه خوزستان تصریح کرد: تاکنون تنها 20 درصد زائران اربعین حسینی در کشور عراق باقی مانده‌اند که احتمالا بخش اعظم این زائران نیز امروز بازمی‌گردند و ممکن است تنها تعداد محدودی از زائران تا 28 صفر در کشور عراق بمانند. 

دولتشاهی با اشاره به کاهش تصادفات نسبت به سال گذشته در ایام اربعین بیان کرد: امسال تعداد تلفات تصادفات در محورهای خوزستان در ایام اربعین نسبت به سال گذشته کاهش داشته به طوری که امسال در حوادث ایام اربعین تنها یک کشته در محور خرمشهر داشتیم ولی تصادفات سال گذشته در این ایام چهار کشته برجای گذاشته بود.

منبع:ایسنا
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار