کد خبر: ۲۴۲۸۵
تاریخ انتشار: ۱۷:۴۵ - ۱۷ آبان ۱۳۹۶
نماینده مردم اهواز در گفتگو با آراس:
الباجی: مدیری که در خود توانایی مدیریت انجام وظایف محوله را نمی بیند، باید از مسئولیتی که توانایی اداره آن را ندارد کناره گیری کند
الباجی: مدیران ناکارآمد به نفع مدیران خلاق کناره گیری کنند/منافع استان نباید به خاطر منافع یک مدیر آسیب ببیند

آراس_شکوفه پایدار

جواد کاظم نسب الباجی نماینده مردم اهواز ،باوي،حميديه و كارون در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار آراس در خصوص ارزیابی خود از تغییر برخی از مدیران در استان بیان داشت: هر تغییر و تحولی انگیزه های جدیدی ایجاد می کند و می تواند مدیر جدید خالق ایده ها و برنامه های جدید و جامع تری باشد.

الباجی ادامه داد: من بر این اعتقاد هستم که مدیر و مسئولی که در خود توانایی و قابلیت مدیریت و انجام وظایف و ماموریت های محوله را نمی بیند نباید یک منصب را اشغال کند و سریعا باید از مسئولیتی که توانایی اداره آن را ندارد کنارگی کند و تقدیم مدیری کند که کارآمدتر و توانمندتر باشد.

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مردم استان خوزستان با صبر و تامل و سعه صدر همه مشکلات، کمبودها، ضعف ها و نارسایی ها را تحمل کردند، تاکید کرد: مدیری که نتواند به خوبی زیر مجموعه خود را مدیریت کند و از انجام امور محوله به هر طریقی شانه خالی کند لحظه به لحظه حضور او در آن منصب زیان و خسارات فراوانی برای مردم استان به بار می آورد.

عضو کمیسیون انرژی مجلس بیان داشت : مدیران که توانایی کار ندارند با عرق ملی به نفع مدیران کارآمد و خلاق کناره گیری کنند. منافع استان نباید به خاطر منافع یک مدیر آسیب ببیند.نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار