کد خبر: ۲۴۲۸۴
تاریخ انتشار: ۱۷:۳۰ - ۱۷ آبان ۱۳۹۶
معاون امور عمرانی استانداری اضافه کرد : ظرفیت های استان خوزستان در حوزه راه و شهرسازی نگاه ویژه ای می طلبد
گزارش تصویری / آیین تکریم و معارفه مدیر کل راه و شهرسازی استان خوزستان

آراس:شکوفه پایدار_سارا محسنی

فرامند هاشمی زاده معاون امور عمرانی استانداری خوزستان در آیین تودیع و معارفه مدیرکل راه و‌شهرسازی خوزستان اظهار داشت:رحمانی مدیر کل سابق راه و‌شهرسازی خوزستان این مسیر مدیریتی را در راه و‌شهرسازی به صورت پلکانی آغاز کردند و‌این حرکت پلکانی از ایشان انسانی با جرات و با ریسک بالا ساخته است.

وی ادامه داد:رحمانی  با این جرات و جسارتی که داشتند تعهدات بزرگی را برای راه و شهرسازی انجام دادند و قسمت عمده را هم در استان خوزستان در زمینه راه و حمل و نقل به سرانجام رساندند.

 هاشمی زاده با بیان اینکه می طلبد به استان خوزستان نگاه ویژه ای داشته باشیم، گفت: ما در زمینه راه در مقایسه با استان های دیگر بسیار عقب مانده ایم. 

وی اضافه کرد : ظرفیت های استان خوزستان در حوزه راه و شهرسازی نگاه ویژه ای می طلبد .‌ قریب ۵۰ میلیون تن کالا از استان در سال ترانزیت می شود. 

معاون امور عمرانی استانداری خوزستان به اربعین حسینی و عبور زائرین از مسیر مرز شلمچه و چذابه اشاره کرد و بیان داشت: بار استقبال از زائرین حسینی بر عهده استان خوزستان است. 

هاشمی زاده در پایان اظهار امیدواری کرد: آقای پورسلان مدیرکل جوان با انگیزه زایدالوصف اقدامات موثری در دوران مدیریت ایشان اتفاق بیفتد.

گزارش تصویری / آیین تکریم و معارفه مدیر کل راه و شهرسازی استان خوزستان

سید راضی نوری نماینده مردم شوش در مجلس شورای اسلامی در آئین تکریم و معارفه مدیر کل راه و شهرسازی که در تالار مهتاب کتابخانه مرکزی برگزار شد به ظرفیت های بالقوه ی استان خوزستان در بخش راه و ترابری اشاره کرد و گفت: ظرفیت استان خوزستان بلحاظ حمل و نقل و ترانزیت بسیار بالا است، در نتیجه می طلبد با همتی مضاعف نمایندگان استان و دیگر مسئولان بیش از پیش در این حوزه تلاش کنند.


وی افزود: امیدواریم از این ظرفیت های استان خوزستان به نحواحسن برای خروج از رکود اقتصادی استفاده کینم و در واقع بتوانیم زمینه ی اشتغال را برای جوانان استان بر اساس ظرفیت های موجود نیز فراهم آوریم.


نوری با اعلام اینکه راه از شریان های مهم حیات است، اظهار کرد: اگر می گوییم خوزستان قلب تپنده ی کشور است، باید کلیه بخش ها از جمله بزرگ راه، آزادراه، حمل و نقل ریلی، هوایی، دریایی را بیشتر مد نظر داشته باشیم.


وی با اشاره به مطالبات پیمانکاران در حوزه راه و شهر سازی، گفت: مطالباتی را که پیمانکاران در حوزه راه و شهرسازی دارند، مورد توجه قرار گیرد، انتظار داریم همراهی های وزیر راه و شهرسازی همچون گذشته نسبت به استان خوزستان مهیا باشد و رفع مسائل پیمانکاران نسبت به مطالباتشان را در نظر داشته باشند.

نماینده مردم شوش در مجلس شورای اسلامی، خواهان عنایت ویژه وزارت راه و شهرسازی در خصوص تاسیس و راه اندازی فرودگاه اهواز که یکی از فرودگاه های بین الملی کشور است شد.

گزارش تصویری / آیین تکریم و معارفه مدیر کل راه و شهرسازی استان خوزستان

گزارش تصویری / آیین تکریم و معارفه مدیر کل راه و شهرسازی استان خوزستان
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار