کد خبر: ۲۴۲۰۸
تاریخ انتشار: ۱۲:۳۸ - ۱۵ آبان ۱۳۹۶
استاندار خوزستان:
امیدواریم وزارت نیرو همچنان نگاه حمایتی خود را به خوزستان داشته باشد تا آبرسانی طرح های خوزستان که بزرگترین آن طرح آبرسانی غدیر است به سرانجام برسد.
اجرای مصوبه ۲۳ هزار میلیارد تومانی پانزدهم فروردین هیات دولت نقشه راه وزارت نیرو در خوزستان قرار گیرد

آراس_ شکوفه پایدار

دکتر شریعتی استاندار خوزستان در آیین افتتاح طرح آبرسانی به پایانه مرزی چذابه که با حضور وزیر نیرو در حال برگزاری است گفت : اجرای مصوبه پانزدهم فروردین ماه سال جاری در حوزه  آب و فاضلاب استان خوزستان می تواند نقشه راه وزارت نیرو در استان خوزستان قرار بگیرد . 

استاندار خوزستان با اشاره به ضرورت مدیریت هوشمندانه منابع آب گفت : در طول یک سال و اندی که توفیق خدمت رسانی به مردم استان خوزستان را دارم ، افتتاح آبرسانی به شهرستان سوسنگرد و بستان با حضور رییس جمهور داشته ایم.‌در حال حاضر شاهد افتتاح طرح آبرسانی از بستان به پایانه مرزی چذابه هستیم .‌ اجرای خط انتقال به طول ۳۰کیلومتر در مدت کمتر از دوماه نشان از هماهنگی ، هم افزایی و همدلی و اراده همه دستگاه های اجرایی استان است . 

استاندار خوزستان تصریح کرد: بهره برداری از این پروژه نشان از کارآمدی و توانمندی مدیران استان است . این پروژه بیانگر این است که خواستن توانستن است .

شریعتی تصریح کرد: امیدواریم وزارت نیرو همچنان نگاه حمایتی خود را به خوزستان داشته باشد تا آبرسانی طرح های خوزستان که بزرگترین آن طرح آبرسانی غدیر است به سرانجام برسد.

وی اظهار امیدواری کرد که پروژه آبرسانی غدیر در ماه های آینده به بهره برداری برسد. 

وی، عنوان کرد: زیبنده نیست که استانی که بیشترین منابع آبی را در کشور دارد مردم آن با مشکل آب شرب داشته باشند.

نماینده عالی دولت در استان در پایان گفت: این طرح آبرسانی بستان به چذابه برای اربعین تنها نیست، صادرات ما به عراق از این دو پایانه به چذابه انجام می شود.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار