کد خبر: ۲۴۲۰۷
تاریخ انتشار: ۱۲:۲۲ - ۱۵ آبان ۱۳۹۶
امام جمعه موقت اهواز:
آیت اله حسن زاده خواستار تخصیص اعتبار ۲۳هزار میلیارد تومان جهت نوسازی و ساماندهی طرح های آب و فاضلاب استان خوزستان شد. امیدواریم انتخاب رضا اردکانیان به عنوان وزیر نیرو بهترین دوران در این وزارتخانه باشد.
نگاه تخصصی و‌عادلانه وزیر نیرو به حوزه مدیریت منابع آب مطالبه مردم استان خوزستان است

آراس_ شکوفه پایدار

 آیت الله سید ابوالحسن حسن زاده امام جمعه موقت اهواز  در آیین طرح آبرسانی بستان به پایانه مرزی چذابه که با حضور وزیر نیرو برگزار شد ، اظهار داشت: امیدواریم انتخاب رضا اردکانیان به عنوان وزیر نیرو بهترین دوران در این وزارتخانه باشد. رای بالای ایشان در مجلس مسئولیت ایشان را در وزارتخانه سنگین تر می کند.

وی ادامه داد: وزارت نیرو از مهمترین وزارتخانه ها می باشد، بخش مهمی از آن  به دلیل وجود منابع فراوان انرژی  در این استان است.

امام جمعه موقت اهواز بیان داشت: خوزستان در عین حال که استان برخورداری است اما با توسعه فاصله زیادی دارد. از شمالی  ترین نقطه این استان  تا جنوبی ترین نقطعه آن کمبود آب رنج میبرند. 

وی با اشاره به اینکه همه خانه ها در استان خوزستان دارای پمپ تصفیه آب هستند، گفت: باید برای حل مشکل آب هم در بخش کشاورزی و هم آب شرب فکری اساسی شود.

حسن زاده گفت: حضور اردکانیان در این وزارتخانه این بشارت را می دهد که نگاه تخصصی و عادلانه برای همه کشور در نظر گرفته شود.  

امام جمعه موقت اهواز در بخشی دیگر از سخنان خود خواستار تخصیص اعتبار ۲۳هزار میلیارد تومان جهت نوسازی و ساماندهی طرح های آب و فاضلاب استان خوزستان شد.

آیت الله حسن زاده با اشاره به زحمات و تلاش های استاندار خوزستان گفت: الحق و الانصاف دکتر شریعتی با مدیریت جهادی خود استان خوزستان را در مسیر توسعه قرار داده است .

حسن زاده یادآورشد : اگر  مدیریت جهادی استاندار خوزستان  نبود، قطعا شاهد بهره برداری از پروژه آبرسانی به پایانه مرزی چذابه در مدت کوتاه ۶۰ روز نبودیم.

وی تصریح کرد : انشاءالله در دوران وزارت دکتر اردکانیان شاهد تحولات مثبت در حوزه آب و فاضلاب و رفع مشکلات و دغدغه های مردم استان در بحث انتقال آب کارون باشیم.

گزارش تصویری/ آیین طرح آبرسانی بستان به پایانه مرزی چذابه با حضور وزیر نیرو و مسئولان استانی در بستان

گزارش تصویری/ آیین طرح آبرسانی بستان به پایانه مرزی چذابه با حضور وزیر نیرو و مسئولان استانی در بستان

گزارش تصویری/ آیین طرح آبرسانی بستان به پایانه مرزی چذابه با حضور وزیر نیرو و مسئولان استانی در بستان
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار