کد خبر: ۲۳۰۰۸
تاریخ انتشار: ۲۰:۰۴ - ۲۲ شهريور ۱۳۹۶
اتفاق خوبی که افتاد وحدت نظر همه اعضای جلسه بر وجود چه نوع چالش هایی در شهر و تدوین چه برنامه هایی جهت برون رفت از این بحران ها بود.
آراس- مریم کروشاوی

محمد جعفر فلسفی رییس شورای کلانشهر اهواز از برگزاری جلسه ای با وزیر کشور جهت تصویب حکم شهردار منتخب  خبر داد و عنوان کرد: یکشنبه این هفته  با وزیر کشور جلسه ای تعیین کننده را برگزار کردیم که مهندس کتانباف و فرامند هاشمی زاده معاون امور عمرانی استانداری از حاضران این جلسه با وزیر کشور بودند که عمده مسائل مطرح شده در جلسه حاکی از شهر و شهرداری و اینکه تصمیمات باید به دور از احساس باشند. 

وی تصریح کرد: باور هر دوطرف بر این بود که می بایست شهردار برنامه های خود را مشخص کرده  و مجموعه مسئولان کشوری نیز نسبت به  شهردار فعالیت های اجرایی او اعتقاد داشته باشند.

 فلسفی با بیان اینکه نگاه شورا و مسئولین استان برای وزارت کشور در نظارت بر عملکرد شهردار استوار بود  گفت: اتفاق خوبی که افتاد وحدت نظر همه اعضای جلسه بر وجود چه نوع چالش هایی در شهر و تدوین چه برنامه هایی جهت برون رفت از این بحران ها بود. در تمام جلسه بحث از چگونگی رفع این مشکلات و شناسایی آن ها مطرح می شد.

رییس شورای شهر اهواز خاطر نشان کرد: هاشمی زاده معاون عمرانی در این جلسه با اعلام امیدواری  به شورا و ‌حمایت از عملکرد آن، معتقد به جهشی عمل کردن داشت. دیگر بحث مطرح شده اعلام نیاز و حمایت مسئولین کشوری از جمله  وزارت نفت و رساندن مردم شهر به حق و حقوق خود بود.

وی در پایان یاد آور شد: مبارزه با فساد  در سازمان های تابعه  شهرداری ، به خدمت گرفتن منابع درآمدی ملی و استانی  جهت ایجاد رفاه و داشتن تعلق خاطر به کلانشهر اهواز از ویژگی های شهردار منتخب کلانشهر اهواز است.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار