کد خبر: ۲۳۰۰۵
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار: ۱۷:۳۵ - ۲۲ شهريور ۱۳۹۶
در گفت و گو با آراس مطرح شد:
همه دستگا های اجرایی، بانک ها و موسسات مالی و اعتباری کمک کنند تا تصمیماتی که در جلسه اخذ می شود به زودی عملی شوند
آراس_ سارا محسنی

اخلاق محمدیان مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان در گفت و گو با آراس در خصوص برخی از مشکلات صنعت گران در استان خوزستان، اظهار کرد: اکنون صنعت گران خواهان دریافت مطالباتشان از شرکت ها بزرگ دولتی در استان هستند، این موضوع یکی از چالش های مهم است و لازم است دست به دست دهیم و برای دریافت مطالبات صنعتگران در حد توانمان کمک کنیم و موانع این چنینی را پشت سر بگذاریم.

وی افزود: باید در جلسه ستاد تسهیل که در جهت رفع موانع و مشکلات واحد های صنعتی تشکیل شده است، همه دستگا های اجرایی، بانک ها و موسسات مالی و اعتباری کمک کنند تا  تصمیماتی در جلسه اخذ می شود به زودی عملی شوند، تا بر این اساس گامی در جهت بهبود شرایط فعلی استان برداریم.

محمدیان در رابطه با جذب سرمایه گذار به استان خوزستان، اظهار کرد: تمام تلاش ما این است تا امکانات، زیر ساخت ها، شرایط و وضعیت استان را به سرمایه گذاران که تمایل به سرمایه گذاری در استان خوزستان را دارند معرفی کنیم. همچنین آمادگی کامل برای جذب سرمایه گذاران را داریم و محدودیتی در این زمینه نداریم، بلکه در تمام زمینه ها، شهرستان ها و شهرک ها، زیر ساخت های لازم برای جذب سرمایه گذار مهیا است.  

وی با تاکید بر هماهنگی در حوزه اقتصاد کشور، عنوان کرد: قطعا هماهنگی بین اعضا اقتصاد دان و فعالان اقتصادی دولت تاثیر زیادی در بهبود شرایط، مشکلات و حل موانع تولید را دارد.
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
علی کرانی
|
United States
|
۱۸:۲۵ - ۱۳۹۶/۰۶/۲۲
0
0
یقیننا فرمایشات مهندس محمدیان‌واقعیت داشته و به عنوان یک‌صنعتگر اعتقاد دارم‌متاسفانه دستگاهها نه فقط بایکدیگر همکاری ندارند گاها حرف یکدیگر را هم‌نمیخوانند و دراین مسیر فقط تولید کننده آسیب میبیند والبته چون بخش خصوصی است هیچکس هم‌بر مزارش گریه نخواهد کرد
بابك سهيلى
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۶ - ۱۳۹۶/۰۶/۲۲
0
0
با سلام متاسفانه تمام صحبتهاى ايشان كذب محض است . اينجانب جهت ايجاد واحد توليدى بدون استفاده از تسهيلات بانكى بيش از يكسال است موفق به گرفتن مجوزات لازم نشده ام. لطفا شعار ندهيد
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار