کد خبر: ۲۲۹۲۷
تاریخ انتشار: ۲۰:۲۳ - ۲۰ شهريور ۱۳۹۶
مدیرانی که کارنامه موفقی داشته اندبرنامه های جدید و منظمی را تابع شرایط جدید تدوین کنند
آراس - مریم کروشاوی 

اکبر ظریفی فعال سیاسی_اجتماعی در رابطه با ایجاد تغییراتی میان مدیران ناکارآمد که در دوره های قبل موفقیتی برای سازمان خود به ارمغان نیاورده اند و همچنین جایگزینی گزینه های بهتر در رأس امور، عنوان کرد: می بایست دولت در هر دوره ای مدیرانی را که به هر دلیلی اعم از ضعف برنامه ریزی، اجرا و ناهماهنگی، آن ها را با نیروهای جدید جایگزین کند تا در موتور محرک دولت اختلالی ایجاد نشود.

وی خاطرنشان کرد: این یک امر طبیعی و قابل تحسین است که گروه و‌ شخص منتقدی بر این موضوع  وجود ندارد. دولت دوم روحانی باید بنا به شرایط جدیدی که در آن قرار داریم می بایست که از بین مدیران مجموعه ها چند شخص جایگزین مدیران قبل کند تا موتور این دولت قوی تر و با سرعت بیشتری فعالیت کند.

این فعال سیاسی_اجتماعی تصریح کرد: مدیرانی که کارنامه موفقی در این بین داشته اند لازم است تا برنامه های جدید و منظمی را تابع شرایط جدید تدوین کنند تا نفسی تازه به سازمان های خود داده باشند. همچنین با زیر نظر داشتن این فعالیت ها، از سستی در اجرایی کردن برنامه ریزی ها جلوگیری می شود.

دکتر ظریفی بیان داشت: از نظر ایجاد تغییرات در میان مدیران باید به استان خوزستان توجه و دقت ویژه ای معطوف شود. در شیوه مدیریتی حوزه های اقتصاد و آموزش باید تجدید نظر شود و افرادی که کارنامه ی موفقی در راستای سیاست های کلان دولت نداشته اند، سمت خود را به افراد بهتری بدهند.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار