کد خبر: ۲۲۹۲۶
تاریخ انتشار: ۲۰:۰۷ - ۲۰ شهريور ۱۳۹۶
حال اگر مدیرانی در سال هایی که گذشت نیز ایده جدیدی وارد سازمان نکرده؛ این مدیر چه جوان و چه بومی می بایست که جای خود را به گزینه ای کارآمد تر بدهد
دکتر مختاری : خوزستان در شرایط نامطلوب اقتصادی و اجتماعی به سر می برد

آراس - مریم کروشاوی 

دکتر بابک مختاری رییس پارک علم و فناوری خوزستان  نظر خود را در رابطه با جایگزینی افراد تازه نفس در مقام‌ مدیریت های جدید به جای مدیرانی که در اجرایی کردن وظایف خود دچار بی انگیزگی شده اند، گفت: شرایط کل کشور و استان خوزستان از نظر اشتغال و اقتصاد شرایط نامطلوبی است، لذا جهت برون رفت از این شرایط نیاز به فکر جدید، نیرو و توان بیشتر، همچنین آزمایش کردن راهکارهای نو دارد.

وی ادامه داد: اگر مدیران فعلی دارای فکری نو، روحیه جهادی، انگیزه فراوان و صاحب راهکارهایی در راستای خروج از مشکلات موجود و آشنا با حوزه مدیریت خود هستند، نیاز به تغییرات دیده نمی شود.

دکتر مختاری تاکید کرد: حال اگر مدیرانی در سال هایی که گذشت نیز ایده جدیدی وارد سازمان نکرده و سازمان روز به روز شرایط بدتری را متحمل می شود؛ این مدیر چه جوان و چه بومی می بایست که جای خود را به گزینه ای کارآمد تر بدهد زیرا در چنین شرایطی ترک منصب به مراتب بهتر از تداوم مدیریت است.

رییس پارک علم و فناوری خوزستان  افزود: استان خوزستان از نظر اشتغال و اوضاع اقتصادی در شرایط خوبی به سر نمی برد. شاید اولین استان از حیث بیکاری نباشیم اما با توجه به وسعت و جمعیت استان و همچنین با در نظر داشتن آمار بیکاران که عمدتا تحصیلکرده هستند به این شرایط نامطلوب پی می بریم.

وی بیان داشت: در این بین می طلبد که مدیران متولی این حوزه ها راه و روش هایی که تاکنون در ارتقا وضعیت موجود منجر به نتیجه مثبت نشده است را تغییر دهند یا به گزینه های دیگری جهت در دست داشتن این مناصب در نطر گرفته شود.

بابک مختاری در پایان اظهار کرد: امید می رود با همکاری، دغدغه و در عین حال دقت کافی در گزینش افراد لایق بتوان شایستگی ها را جهت داشتن این مناصب در رأس کار قرار داد.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار