کد خبر: ۲۲۹۰۳
تاریخ انتشار: ۱۳:۴۳ - ۲۰ شهريور ۱۳۹۶
معاون برنامه ریزی و امور اداری فرماندار اهواز در جلسه بررسی روند گازرسانی به کوی طاهر اهواز، بر رفع مشکل و گازرسانی به منازل این منطقه تاکید کرد.
تاکید معاون برنامه ریزی فرماندار بر گازرسانی به کوی طاهر اهواز

به گزارش آراس و به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان اهواز علی بویری معاون برنامه ریزی و امور اداری فرماندار اهواز روز یکشنبه در جلسه بررسی روند گازرسانی به کوی طاهر اهواز بر رفع مشکلات مناطق محروم و کم برخوردار این شهرستان تاکید کرد و گفت:تجهیز مناطق کمتر توسعه یافته به امکانات زیربنایی از جمله گاز شهری ضرورت دارد و دستگاه های خدمات رسان باید نسبت به خدمت رسانی به این مناطق با سرعت اقدام کنند.

وی بر جدیت در رفع مشکلات و موانع موجود در گازرسانی به منطقه کوی طاهر تاکید کرد و افزود: اداره گاز شهرستان اهواز در خصوص اعطای اشتراک گاز به کلیه منازل کوی طاهر اقدامات اساسی را با قید فوریت دنبال کند.

معاون برنامه ریزی فرماندار اهواز با بیان اینکه شبکه گذاری و نصب علمک گاز برای تمام منازل کوی طاهر توسط شرکت گاز انجام شده است، ادامه داد:یکهزار و 720متر لوله 2 اینچ و چهار اینچ در سال 95 بکار رفته است ،که با رفع مشکل آن، بزودی انشعابات خانگی نیز نصب می شوند تا این منطقه محروم نیز از نعمت گاز طبیعی برخوردار شوند.

بویری افزود: ما خدمتگذار مردم هستیم و همه ادارات و دستگاه های اجرایی باید قانون را رعایت کنند و کوتاهی در رفع مشکلات مردم پذیرفته نیست.

عبدالجبار یکتا سواری مشاور استاندار خوزستان درامور مناطق محروم و کمتر توسعه یافته نیز در این جلسه بر لزوم توجه به مناطق حاشیه نشین و کم برخوردار تاکید کرد و از زحمات و پیگیری های علی بویری معاون برنامه ریزی و امور اداری فرماندار اهواز تشکر و قدر دانی کرد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار