کد خبر: ۲۲۸۷۸
تاریخ انتشار: ۱۹:۲۳ - ۱۹ شهريور ۱۳۹۶
در حاشیه برگزاری جشنواره فرهنگی خوزستان در برج میلاد تهران در گفتگو با آراس مطرح شد:
این استاد دانشگاه حضور چشمگیر اصحاب رسانه، خبرنگاران، عکاسان و گزارش گران را از نقاط قوت این جشنواره برشمرد و ضمن تشکر از روابط عمومی استانداری خوزستان گفت: حضور پر تعداد و مفید خبرنگاران و عکاسان که در نوع خود بی نظیر بود موجب پویایی، تحرک و انعکاس وسیع جشنواره در رسانه ها و فضای مجازی شده بود.
عادل حیدری:برگزاری جشنواره فرهنگی خوزستان آینه تمام  نمای اقوام خوزستان بود

آراس_ شکوفه پایدار

برگزاری جشنواره فرهنگی خوزستان در برج میلاد تهران نقطه عطفی برای ارائه توانمندی ها، ظرفیت ها و پتانسیل های استان خوزستان در حوزه های اجتماعی، فرهنگی در راستای اشاعه آداب، سنن و خرده فرهنگ های موجود در استان است.

عادل حیدری با بیان مطلب فوق در گفتگو با خبرنگار آراس با تقدیر از شورای شهر و شهردار سابق و فعلی تهران  به دلیل میزبانی این جشنواره گفت: برگزاری این جشنواره به همت  استاندار خوزستان و اداره کل ارشاد اسلامی و اداره کل میراث فرهنگی میسر شد.

این فعال اجتماعی و فرهنگی با تقدیر از استاندار خوزستان به دلیل اهتمام او در برگزاری جشنواره فرهنگی خوزستان در پایتخت اظهار کرد: مدیریت و هماهنگی بیم بخشی ادارات و ارگان های متولی و بسیج همه امکانات رفاهی و فرهنگی جهت باشکوه تر برگزار شدن این جشنواره فرهنگی حاصل تلاش های شبانه روزی استاندار خوزستان و مجموعه تیم همراه وی است. 

این فعال فرهنگی برگزاری این جشنواره را بی سابقه توصیف کرد و گفت: برگزاری جشنواره فرهنگی خوزستان با این کمیت و کیفیت تاکنون نمونه ای نداشته است. به اذعان مسئولین برج میلاد این مجموعه تاکنون جمعیتی پرشور و پرتعداد به خود ندیده است. جشنواره فرهنگی خوزستان با استقبال بی نظیری مواجه شده بود. 

حیدری  به برنامه های جانبی این جشنواره اشاره کرد و یادآور شد: البته برگزاری جشنواره فرهنگی خوزستان دارای نقاط ضعفی هم بود که می بایست ضمن کسب تجربه در جهت رفع نواقص آن برای برنامه های آتی تلاش کنیم.

حیدری عدم برگزاری نشست های تخصصی در حوزه های فرهنگی و اجتماعی با حضور اندیشمندان خوزستانی را از نقاط ضعف این جشنواره دانست و عنوان کرد: برگزاری نشست های تخصصی در حاشیه برگزاری جشنواره می توانست کمک شایانی به اثربخشی و تاثیرگذاری بیشتری برای استقبال کنندگان به همراه داشته باشند. 

این استاد دانشگاه بیان داشت: برگزاری نشست های تخصصی می توانست پاسخگوی خیل عظیم سوالات پژوهشگران و علاقه مندان به شناخت بیشتر اقلیم خوزستان باشد. 

وی عدم تبلیغات محیطی در سطح شهر تهران را از نقاط ضعف دیگر این جشنواره برشمرد و یادآور شد: تبلیغات محیطی در سطح شهر تهران می توانست موجب افزایش بازدیدکننده حرفه ای و علاقه مند و جامعه هدف جشنواره شود.

حیدری حضور چشمگیر اصحاب رسانه، خبرنگاران، عکاسان و گزارش گران را از نقاط قوت این جشنواره برشمرد و ضمن تشکر از روابط عمومی استانداری خوزستان گفت: حضور پر تعداد و مفید خبرنگاران و عکاسان که در نوع خود بی نظیر بود موجب پویایی، تحرک و انعکاس وسیع  جشنواره در رسانه ها و فضای مجازی شده بود.

این فعال اجتماعی و فرهنگی استان اظهار امیدواری کرد که هفته فرهنگی خوزستان تا پایان سال جاری در تهران برگزار شود و در آن هفته ظرفیت های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، صنعتی و هنری به شکل گسترده ای  معرفی شود. 

برگزاری جشنواره های متعدد می تواند سهم بسزایی در معرفی اقوام مختلف استان، ظرفیت های گردشگری و میراثی و فرصت های سرمایه گذاری  داشته باشد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار