کد خبر: ۲۲۸۶۹
تاریخ انتشار: ۱۲:۱۶ - ۱۹ شهريور ۱۳۹۶
سود سهام عدالت مربوط به سال مالی ۱۳۹۵ تا پایان شهریورماه واریز می‌شود، مشمولان این طرح تنها تا پایان شهریورماه فرصت دارند که موجودی حساب سهام عدالت خود را تا سقف یک میلیون تومان افزایش دهند.
به گزارش آراس در اسفندماه سال گذشته حدود ۵۰ میلیون فردی که ثبت نامشان در سهام عدالت قطعی شده بود از طریق سایت www.samanese.ir  به حساب سهام عدالت خود دسترسی پیدا کردند. 
  
طبق اطلاعاتی که سازمان خصوصی سازی اعلام کرده و با توجه به مندرجاتی که در سامانه اطلاع‌رسانی سهام عدالت درج شده، این سازمان از ۶۰ شرکت سرمایه‌پذیر بابت سود ۱۰ سال گذشته این شرکت‌ها به ازای هر نفر مشمول سهام عدالت ۵۳۲ هزار تومان به حساب خزانه واریز کرده است. 
  
آنطور که مسئولان سازمان خصوصی‌سازی اعلام کرده‌اند، مشمولان سهام عدالت می‌توانند این مبلغ را تا سقف یک میلیون تومان پر کنند تا در زمان آزادسازی سهام عدالت ارزش سهامشان حدود دو برابر این مبلغ باشد. نکته مهم این‌که مشمولان سهام عدالت تنها تا پایان شهریورماه جاری فرصت دارند این اقساط را تا سقف یک میلیون تومان پر کنند. 
  
سود سهام عدالت مربوط به انتهای سال مالی ۱۳۹۵ تا پایان شهریورماه جاری به حساب مشمولان واریز خواهد شد. چندی پیش نیز سازمان خصوصی سازی برای واریز سود سهام عدالت از مشمولان این طرح خواست تا شماره شبای حساب خود را در سامانه سهام عدالت وارد کنند. 
  
نکته قابل توجه اینکه فرصت وارد کردن شماره شبا برای مشمولان سهام عدالت همچنان وجود دارد، ولی طبیعی است که تا زمانی که سازمان خصوصی سازی شماره شبایی از مشمولان سهام عدالت ندارد نمی‌تواند مبلغی را بابت سود سهام عدالت به حساب آن‌ها واریز کند.

منبع: ایسنا
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار