کد خبر: ۲۲۸۵۰
تاریخ انتشار: ۲۳:۳۱ - ۱۵ شهريور ۱۳۹۶
شريعتي از بازسازی ناوگان اتوبوسرانی اهواز نیز خبر داد و افزود: تلاش داریم که قطار شهری فعال شود. همچنین تفاهم نامه ای که بین صندوق کار آفرین امید، شرکت زامیاد و کمیته امداد امام خمینی، خودروهای زامیاد را در اختیار ثبت نام کنندگان قرار داده ایم تا افراد را به خود اشتغالی تشویق کرده باشیم. صندوق کار آفرین امید برای استان خوزستان سنگ تمام گذاشته و از این بابت از مسئولین این صندوق نهایت تشکر را دارم.
تقدیر استاندار خوزستان از عملکرد صندوق کارآفرینی و امید

آراس_مريم كروشاوي


دکتر شریعتی با بیان اینکه بازسازی ناوگان شهری اهواز بخشی از برنامه های مدون در دستور کار ما است، گفت: شورا و شهرداری در این زمینه اهتمام جدی در این زمینه دارند و از سال گذشته نوسازی تاکسی های اهواز را انجام دادیم که امسال با صندوق کار آفرینی امید این فعالیت را پیگیری کردیم. وزیر کار و مدیر عامل این صندوق طی امضای تفاهم نامه ای مساعدت کردند و این مرحله اول باز سازی است که امیدواریم با سرعت بیشتر و جدیت کار دنبال شود.

استاندار خوزستان در ادامه خاطر نشان کرد: در فاز اول  ۵۰۰ دستگاه تاکسی با کیفیت بالا در سطح شهر اهواز به جریان خواهیم انداخت. طی مساعدتی دیگر از بانک قرض الحسنه رسالت ۴۵ دستگاه دیگر را اضافه کرده ایم که از این طریق با همراهی یکدیگر، استاندارد و رفاه را برای مردم اهواز و استان خوزستان بهبود ببخشیم.

وی از بازسازی ناوگان  اتوبوسرانی اهواز  نیز خبر داد و افزود: تلاش داریم که قطار شهری فعال شود. همچنین تفاهم نامه ای که بین صندوق کار آفرین امید، شرکت زامیاد و کمیته امداد امام خمینی، خودروهای زامیاد را در اختیار ثبت نام کنندگان قرار داده ایم تا افراد را به خود اشتغالی تشویق کرده باشیم. صندوق کار آفرین امید برای استان خوزستان سنگ تمام گذاشته و از این بابت از مسئولین این صندوق نهایت تشکر را دارم.

دکتر غلامرضا شریعتی خاطر نشان کرد: جهت راه اندازی بنگاه های کوچک و متوسط قرارداد بزرگ دیگری را در دست داریم. امیدواریم اشتغال موثر شرکت های دانش بنیان و شرکت های گردشگری با حضور وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی و امضای  آن تفاهم نامه نیز بزودی جنبه عملیاتی به خود بگیرد تا در شش ماه دوم امسال با اشتغال مولد و موثر در سطح استان مواجه شویم.

وی در پایان یاد آور شد: ۴۰۰ میلیارد تومان برای صنایع کوچک و متوسط در نظر گرفته شده است که به بانک های مورد نظر اعطا خواهد شد و بسته به شرایط هر منطقه سود های آنهم محاسبه می شود.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار