کد خبر: ۲۲۷۳۶
تاریخ انتشار: ۱۳:۳۲ - ۱۳ شهريور ۱۳۹۶
پیشکسوت فوتبال کشورمان گفت: بازیکنان تیم ملی در این برهه از زمان باید بدون هیچ چشم‌داشتی برای ایران به میدان بروند و در زمان مناسب قطعا به مشکلات رسیدگی خواهد شد.
آراس:

علی انصاریان در خصوص دیدار تیم ملی فوتبال کشورمان در آخرین بازی مرحله مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه مقابل سوریه اظهار داشت: این بازی برای حریف ما مسئله مرگ و زندگیست. 

اگر ما را شکست دهند برای اولین بار به جام جهانی صعود می‌کنند و تاریخ‌ساز می‌شوند. زمانی که مقابل این تیم بازی کردم، متوجه سخت‌کوشی و فیزیکی بازی کردن سوریه شدم. 

وی ادامه داد: همان‌طور که در بازی رفت هم دیدیم، این تیم خیلی فیزیکی بازی می‌کند و تمام قدرت خود را برای شکست ما به کار می‌گیرد. شرایط تیم ملی ما هم خوب است. به جام جهانی صعود کرده‌ایم و برای حفظ رکورد گل نخوردن به زمین می‌رویم. 

وی در خصوص حواشی پیش آمده در تیم ملی مبنی بر اعتراض کی‌روش و بازیکنان به عدم قدردانی از آنها، گفت: الان که وقت این حرف‌ها نیست. ما همیشه این مشکلات را داشته‌ایم که بازیکنان و سرمربی از عملکرد مسئولان فوتبال کشور راضی نبودند. بازیکنان در این برهه از زمان باید بدون هیچ چشم‌داشتی برای تیم ملی به میدان بروند و در زمان مناسب قطعا به این مسائل رسیدگی می‌شود.

پیشکسوت فوتبال کشورمان گفت: انتظار می‌رود هواداران هم از بازی برگشت مقابل سوریه به خوبی استقبال کنند تا بازیکنان تیم ملی با بهترین کیفیت مقابل این تیم به میدان بروند.

انصاریان در پایان در مورد وضعیت پرسپولیس گفت: پرسپولیس اگر حواسش را جمع کند، قطعا از این مرحله لیگ قهرمانان آسیا صعود می‌کند چون پتانسیل این کار را دارد. بازی در ابوظبی است و ایرانی‌های زیادی در این شهر زندگی می‌کنند. مطمئن هستم تماشاگران ایرانی زیادی در این بازی هم به ورزشگاه می‌روند.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار