کد خبر: ۲۲۳۱۷
تاریخ انتشار: ۱۱:۳۲ - ۲۳ مرداد ۱۳۹۶
در حالی که مهاجم پرسپولیسی ها در دو دیدار ابتدایی این تیم موفق به گلزنی نشده بود با عملکرد خوب خود در بازی سوم و ثبت دو گل و یک پاس گل موفق شد خود را مشترکا به صدر ارزشمندترین بازیکنان حاضر در لیگ هفدهم برساند.
آراس:

در حالی که در دو هفته ابتدایی لیگ برتر سه بازیکن موفق شده بودند با ارائه بازی هایی خوب، خود را به صدر جدول ارزشمندترین ها برسانند در هفته سوم سه مهاجم نیز با عملکرد بسیار خوب خود را به جمع مدعیان رساندند. 


مهدی طارمی – پرسپولیس؛ 3 امتیاز 
آقای گل دو دوره اخیر لیگ برتر در دو هفته ابتدایی موفق نشد عملکرد خوبی از خود به جا بگذارد تا اینکه در هفته سوم و در جریان دیدار برابر نفت تهران او توانست عملکرد فوق العاده ای از خود نشان دهد و از ابتدای نیمه دوم با سه حرکت به موقع پیروزی تیمش را به تثبیت برساند. طارمی در این بازی 2 بار برای تیمش گلزنی کرد و 1 پاس گل نیز ارسال کرد تا به ناگهانی ترین شکل ممکن خود را به جمع صدرنشینان برساند. 

عیسی آل کثیر – نفت تهران؛ 3 امتیاز 
مهاجم نفتی ها نیز به غیر از دیدار هفته اخیر برابر پرسپولیس، در دو دیدار ابتدایی موفق شد عملکرد بسیار خوبی از خود به نمایش بگذارد و با حرکات خود زمینه ساز امتیاز گیری تیمش شود، او در دو دیدار برابر سپیدرود و فولاد توانست 2 گل زیبا به ثمر برساند و 1 پنالتی نیز به دست بیاورد تا در نهایت او نیز 3 امتیازی شود. 

لوسیانو پریرا – صنعت نفت آبادان؛ 3 امتیاز 
مهاجم برزیلی صنعت نفت پس از چند سال حضور در ایران، در لیگ فعلی احیا شده است و در هر سه دیدار تیمش با تاثیر زیاد میدان را ترک کرد، او در دیدار اول برابر استقلال 1 پنالتی به دست آورد و موجبات پیروزی تیمش را فراهم کرد و در دو دیدار پس از آن برابر سایپا و پدیده توانست 2 بار برای آبادانی ها گلزنی کند. پریرا نیز به مانند دیگر صدرنشینان 3 امتیازی است. 

ربیع عطایا – ذوب آهن؛ 3 امتیاز 
هافبک لبنانی ذوب آهنی ها پس از رسیدن به وضعیت مطلوب خود را به ترکیب ثابت این تیم رساند و از ابتدای فصل به عنوان یکی از مهره های قابل اتکای قلعه نویی پا به میدان می گذارد، او تاکنون 1 بار برای سبزقباها گلزنی کرده است و 2 بار نیز با پاس های خود موجبات گلزنی تیمش را فراهم ساخته است تا این روزها با 3 امتیاز در جمع بالانشینان قرار بگیرد. 

ابراهیم صالحی – پارس جنوبی جم؛ 3 امتیاز 
پارس جنوبی جم در سه هفته ابتدایی لیگ هفدهم به عنوان یکی از شگفتی ها خود را معرفی کرده است، آنها تاکنون توانستند 7 امتیاز به دست بیاوردند و در این میان ابراهیم صالحی یکی از بازیکنان تاثیرگذار این تیم محسوب می شود، صالحی تاکنون 1 بار برای تیمش گلزنی کرده و 2 بار نیز به ارسال پاس گل پرداخته است تا از همین ابتدایی بازی ها بتواند خود را 3 امتیازی کند. 

محمد عباس زاده – سایپا؛ 3 امتیاز 
عباس زاده نیز یکی از مهاجمانی محسوب می شود که در لیگ هفدهم احیا شده است، او که سال ها پیش به همراه پرسپولیسی ها به عنوان پدیده لیگ شناخته شده بود پس از چند فصل افول توانست بازهم خود را بر سر زبان ها بیندازد اما این بار با پیراهن نارنجی! عباس زاده که در هر سه دیدار سایپا به میدان رفته است تاکنون موفق شده 1 بار گلزنی کند، 1 پاس گل ارسال کند و 1 پنالتی منجر به گل نیز به دست بیاورد. 

آلویز نانگ – پارس جنوبی جم؛ 2.5 امتیاز 
مهاجم جمی ها پس از پیوستن به این تیم موفق شده خود را به دوران اوج برساند، او پس از موفقیت در دیدار اول این تیم و به ثمر رساندن 2 گل، در بازی اخیر برابر سپاهان نیز با توانایی خود توانست 1 ضربه پنالتی به دست بیاورد، ضربه ای که در صورت گل شدن می توانست اوضاع تیم مهمان را بهتر کند.

علی دشتی – پارس جنوبی جم؛ 2.5 امتیاز 
پیش از آغاز رقابت های لیگ قطعا یکی از ناشناخته ترین بازیکنان علی دشتی بود اما او از همان دیدار اول سعی در نشان دادن ارزش های خود داشت و توانست خود را به عنوان یکی از بهترین های لیگ هفدهم معرفی کند، دشتی در سه دیدار ابتدایی لیگ 2 بار برای پارس جنوبی گلزنی کرد و 1 ضربه پنالتی نیز به دست آورد که از شانس بد او تبدیل به گل نشد. 

شرح جدول:
بازیکنان به ازای هر گل و پاس گل موفق می شوند یک امتیاز مثبت به دست بیاورند، در کسب ضربات پنالتی نیز در صورت گل شدن ضربه، بازیکن پنالتی گیرنده یک امتیاز و در صورت گل نشدن آن نیم امتیاز به دست می آورند.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: