کد خبر: ۱۵۱۳۷
تاریخ انتشار: ۱۴:۱۴ - ۲۳ دی ۱۳۹۵
آراس: امید سیاح مدیر عامل شرکت عمران گستر، در گفت و پا پایگاه خبری آراس، ضمن بازدید از عملیات انجام شده بر اراضی شمال شرق اهواز، شهرستان باوی، گفت: از اسفند سال 94 فعالیت های خود را آغاز و بیش از 50 درصد از تعهدات قراردادی بر روی اراضی انجام شده است وی از اعطای واحدهای زارعی s1 و s3 به وسعت 650 هزار هکتار به کشاورزان خبر داد و افزود: در حال حاضر بر روی زمین های s5 فعالیت های خود را آغز کرده ایم، و همچنین زمین های پشت زندان مرکزی را با اعتباری بالغ بر 17 میلیارد تومان با موسسه جهاد نصر در دست احداث قرار داده ایم.

سیاح در خصوص اهدف این شرکت، اظهار کرد: با توجه به استفاده از 45 دستگاه ماشین آلات راه سازی، هدف ایجاد اشتغال با جذب نیروهای بومی است همچنین در حال حاضر اکثریت نیروهای فعال بومی و از خود شهرستان هستند.

مدیر عامل شرکت عمران گستر، اذعان داشت: پروژه با پیشرفت قابل قبولی در دست انجام است، و اراضی s1 تا s7 ، بیش از 60 درصد عملیات اصلی بر آن ها انجام شده است.
گفتنی است: احداث شبکه ی آبیاری زه کشی واحدهای زراعی s1 تا s5 پروژه ی ابوفاضل که به طور کلی شامل 7 بلوک است و تا به حال 70 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرسنجی
به نظر شما کدامیک از لیستهای مطرح شده در انتخابات شورا ی شهر اهواز شانس بیشتری برای پیروزی را دارند؟
لیست شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان خوزستان
لیست مجمع اصلاح طلبان بختیاری
لیست اصلاح طلبان عرب ، ائتلاف بزرگ اهواز 103
لیست مجمع اصلاح طلبان عرب(8+5)
لیست اصولگرایان (جمنا)
لیست مجمع اصلاح طلبان و مجمع دوم خرداد خوزستان
آخرین اخبار