کد خبر: ۱۵۰۹۵
تاریخ انتشار: ۱۲:۵۶ - ۲۲ دی ۱۳۹۵
مجید صالحی در اینستاگرامش نوشت: «نمردم و بالاخره یه فیلمم برای اولین بار به جشنواره فجر رفت...»

 مجید صالحی بازیگر سینما و تلویزیون با انتشار عکسی از خود در صفحه اینستاگرامش نوشت: «منم نمردم و بالاخره یه فیلمم برای اولین بار به جشنواره فجر رفت، زندگیه دیگه دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره.» او افزود: «فیلم سینمایی «چراغ‌های ناتمام» به کارگردانی؛ مصطفی سلطانی عزیز. ممنون از امیرحسین عسگریِ دوست‌داشتنی، مهربان، کارگردان خلاق و جوان برای بازیگردانی بنده و سپاس از تک تک دوستانی که در این فیلم حضور داشتن و صادقانه زحمت کشیدن برای یک فیلم نجیب و برای من انرژی و مایه دلگرمی بودند.»

 


مجید صالحی برای اولین بار با فیلم «چراغ‌های خاموش» در جشنواره فیلم فجر حضور خواهد داشت. بازیگر پُرطرفدار آثار تلویزیونی که در آثار سینمایی مختلفی نیز بازی کرده بود، با فیلم سینمایی «چراغ های ناتمام» ساخته مصطفی سلطانی اولین حضور خود را در جشنواره فیلم فجر تجربه خواهد کرد.

 

 

پیش از این مجید صالحی در گفت و گو با روزنامه سینمایی صبا برای اولین حضورش در جشنواره فجر با فیلم «چراغ های ناتمام» اظهار امیدواری کرده بود و عنوان داشت که بازی در چراغ های ناتمام اتفاقی تازه در کارنامه من است.

 

در خلاصه ى فيلم چنين آمده: آيا تا حالا شده فكر کنین یه چیزی دور و برتون درست نیست و ندونین اون چیه؟ بین هزار هزار نفر آدم راه برین اما تنهای تنها باشین.. روزا پشت سر هم بگذرن و شما کاری از دستتون برنیاد.. فکر کنین سر جاتون نیستین اما ندونین چطوری باید برسین به اون جایی که دلتون می¬خواد.. هیچ¬کس نباشه که با یه جمله بهتون قوت قلب بده.....

مجید صالحی در این فیلم نقش یک شهید دفاع مقدس را بازی می کند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: