کد خبر: ۱۴۹۶۷
تاریخ انتشار: ۱۶:۰۱ - ۲۰ دی ۱۳۹۵
درحوزه حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه3 در هفته جاری چند پروژه همزمان آغاز شده است یکی از آن ها ترمیم و تعویض جداول حاشیه ای در نقاط مختلف این منطقه است.
گلستانی با بیان اینکه اجرای عملیات گسترده ترمیم جداول بلوارها در سطح منطقه  در حال اجرا است، افزود: بهسازی و جدول گذاری نو در معابر اصلی و فرعی کاری زیر بنایی است که اکثر خیابان های منطقه نیاز به اقدام اساسی در این زمینه دارند.


وی ادامه داد: ترمیم و بهسازی معابر با تعویض جداول مستهلک خیابان ها و کوچه های فاقد جداول و با عمر بالا علاوه بر زیبا سازی جلوه مسیرهای عبوری موجب رضایت شهروندان تاثیر بالایی دارد.

شهردار منطقه سه با اشاره به اینکه جدول گذاری در تمام نقاط منطقه ادامه خواهد داشت، خاطر نشان کرد: هم اکنون این عملیات با نظارت دقیق جهت حسن اجرای کار توسط عوامل حمل و نقل و ترافیک منطقه در کوی نفت  و بصورت قالب بندی و بتن ریزی درجا در حال اجراست.

گلستانی هدف از اجرای این پروژه را ارتقای سطح کیفی معابر و افزایش خدمات رسانی به شهروندان، بهسازی مناظر شهری عنوان کرد و گفت: تسهیل در تردد و عبور و مرور مهمترین هدف اجرا است.
وی همچنین از آغاز عملیات اجرایی اصلاح هندسی به منظور رفع هرگونه خطرات احتمالی و جلوگیری از بروز حادثه در نقاط پرخطر منطقه در ضلع شمال غربی میدان چهار اسب خبر داد که از روز گذشته منطقه اقدام به آن نموده است.

وی یکی دیگر از اقدامات حوزه ترافیک در سطح منطقه را نرده گذرای در زیر پل های هوایی اعلام کرد و ادامه داد: این طرح در حال حاضر در بلوار پاسداران و  بسیج و به منظور حفظ امنیت شهروندان و کاهش  خطرات و همچنین فرهنگ سازی دراستفاده از پل های عابر پیاده در حال اجرا است و به زودی در تمام سطح منطقه انجام خواهد شد.
آغاز اقدامات جدید حوزه حمل و نقل و ترافیک در منطقه3


خبرنگار : سارا محسنی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: