کد خبر: ۱۱۶۹۴
تاریخ انتشار: ۱۳:۴۶ - ۱۳ آبان ۱۳۹۵
عبدالرحمن نیک سرشت
در نتیجه لابی این جریان مخالفان دکتر شریعتی را برای تصدی گری مسولیت های کلیدی برای انتصابات آتی در خوزستان پیشنهاد نمودند که بنده ضمن یک استدلال علمی نسبت به این فورس ماژور جعلی _ سیاسی عریضه ای کوتاه مرقوم نمودم که در زیر آوردم !

گروه رسانه ای آراس : برخی از افراد سیاسی در جریان انتصاب دکتر شریعتی بعنوان استاندار خوزستان ، دست به تخریب و کارشکنی زدند که از قضا هم ما و هم دکتر شریعتی آدرس ریز و درشت آنها را داشته و به رسم همشهری گری و رفاقت ، حیامندی در حق آنها روا داشته و هرگز این دلخوری ها را به رخ آنها نکشیدیم ، تا این که امروز بالاجبار باید این مسایل شفاف و عریان گفته شوند ، زیرا اینک مشاهده می شود  پشت پرده ی لابی گر این افراد زیرکانه در محافل حامی دولت تدبیر و امید کوشیده تا  مخالفان استاندار شدن دکتر شریعتی را از جمله حامیان درجه یک دولت  تدبیر و امید معرفی نموده و جا بیاندازند.

در نتیجه لابی این جریان ، اغلب مخالفان دکتر شریعتی را برای تصدی گری مسولیت های کلیدی برای انتصابات آتی در خوزستان پیشنهاد نمودند که بنده ضمن یک استدلال علمی نسبت به این فورس ماژور جعلی _ سیاسی عریضه ای کوتاه مرقوم نموده که در زیر آوردم !

براساس تمام نظریات علمی مدیریت سیاسی ، کارگزاران منتخب مردم (دولت) ، حداقل باید دارای سه شاخصه برجسته باشند . ۱_ شایستگی و توانمندی   ۲_ همسویی با دولتی که قرار است این افراد ، کارگزار او باشند  ۳_ این افراد باید با مدیریت ارشد(استاندار) سازمان خود ، هماهنگ و همصدا باشند طبیعی است اگر افرادی ، مدیریت ارشد استان ( استاندار ) را قبول نداشته باشند  و یا همه ی تلاش شان را برای جلوگیری از روی کار آمدن آن بکار گرفته باشند امروز نمی توانند مدیران همسو و همراه برای ایشان  باشند .

فورس ماژورهای جعلی _ سیاسی
در نتیجه این می شود که ما شاهد ، تشتت ، تنش و تقابل در مهم ترین کانون های تصمیم گیری استان خواهیم بود که حتی دامنه ی این تشتت به میان نخبگان ، عقبه ی سیاسی و حامیان دولت هم کشیده می شود و لذا مخالفان مقام ارشد دولت (استاندار) در استان نمی تواند حامی درجه یک دولت باشند !!

والسلام
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار